Navigovať do servisuLiptovský Mikuláš, Štefánikova 2317Telefón+421 918 831 292 E-mailprijem@autoservisaes.sk Otváracia dobaPo - Pia: 7:30 - 16:00
Profesionálny servis hybridných a elektrických vozidiel

Profesionálny servis hybridných a elektrických vozidiel

Spoločnosť Bosch bola už od začiatku prítomná pri vývoji nových komponentov pre hybridné a elektrické vozidlá. Ako výrobca pre prvovýbavu dodáva spoločnosť Bosch v súčasnosti väčšinu dielov pre hybridné vozidlá. Odborníci z autoservisov siete Bosch Car Service sa skvele vyznajú v opravách a údržbe takých vozidiel.

  • Všestranná systémová odbornosť
  • Trvanlivé, odolné a originálne náhradné diely Bosch
  • Efektívne diagnostické technológie pre najnovšie konštrukcie systému

Kontaktujte nás

Naše silné stránky: Elektrikárske práce a odborné znalosti

Vďaka konceptu dvojitého pohonu hybridných vozidiel je odstraňovanie porúch oveľa zložitejšie než v prípade konvenčných systémov. A okrem toho bezpečná práca s elektrickými súčasťami a pri vysokých hodnotách prúdu a napätia vyžaduje odborné znalosti. Naši servisní odborníci preto využívajú najmodernejšie diagnostické systémy a technické údaje. Okrem toho dostávajú aj špecializovaný praktický výcvik – v záujme svojej vlastnej bezpečnosti aj bezpečnosti iných osôb.

Zaručená kvalita Bosch

Okrem vysokokvalifikovaných pracovníkov ponúkajú autoservisy siete Bosch Car Service aj širokú škálu kvalitných produktov od spoločnosti Bosch. Máme prístup ku všetkým dielom potrebným na údržbu, kontrolu a opravu elektrických a hybridných vozidiel – od elektrických strojov po akumulátory a špeciálne nabíjačky. Výhoda: Atraktívny pomer ceny a výkonu, nižšie náklady a najvyššia kvalita.

Budúcnosťou mobility je čistá

Hybridné technológie, ktoré šetria palivo a dokážu znížiť emisie CO2 až o 35 %, sú spolu s elektromobilmi významným pokrokom. Spoločnosť Bosch vždy hrala vedúcu úlohu vo vývoji udržateľných pohonných systémov – od samostatných produktov až po kompletné odborné znalosti. Odborníci v autoservise Bosch Car Service vo veľkej miere využívajú tieto znalosti v praxi.

Naši experti odporúčajú

Naši experti odporúčajú

S účinnosťou od roku 2014 pribúda miest, v ktorých môžete jazdiť iba s platnou ekologickou zelenou nálepkou vo vozidle. V opačnom prípade by ste mohli dostať pokutu 40 EUR. Odporúčame dovybavenie vášho dieselového vozidla filtrom alebo zváženie prechodu na elektrické alebo hybridné vozidlo.

Je ešte niečo, čo by ste chcel vediet?

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.