Navigovať do servisuLiptovský Mikuláš, Štefánikova 2317Telefón+421 918 831 292 E-mailprijem@autoservisaes.sk Otváracia dobaPo - Pia: 7:30 - 16:00
Profesionálny diesel servis

Profesionálny diesel servis

Spoločnosť Bosch je celosvetovo predným vývojárom a výrobcom v oblasti technológií vznetových motorov. Pokiaľ máte dieselové vozidlo, bude v autoservise siete Bosch Car Service v tých najlepších rukách. Naši servisní odborníci zaisťujú všetko od vyhľadávania zdroja problému až po opravu a údržbu s „pridanou hodnotou“.

  • Rozumná cena, oprava s „pridanou hodnotou“
  • Originálne náhradné diely podľa štandardov spoločnosti Bosch pre prvovýbavu
  • Vysokokvalifikovaní odborníci na vznetové motory a najnovšie testovacie zariadenia

Kontaktujte nás

Systémy pre vznetové motory Bosch

Vedeli ste to? Bosch je svetovou jednotkou ako vývojár a výrobca dieselových systémov. Nielenže sú na rovnakej úrovni so zážihovým motorom, v niektorých prípadoch sú dokonca oveľa lepší. Vzhľadom na využitie inovatívnych vstrekovačov Common rail a vysokotlakových čerpadiel vstrekovania paliva sú vznetové motory ešte tichšie, jemnejšie a výkonnejšie. Odborné znalosti, značná miera skúseností a vhodné testovacie vybavenie sú však vyžadované na údržbu a opravu takýchto komplexných systémov – všetko nájdete u odborníkov z autoservisu siete Bosch Car Service.

Testovacie zariadenia od expertov na vznetové motory

TDI, vstrekovanie Common rail, filter pevných častíc – náš kvalifikovaný servisný personál prechádza pravidelným pokročilým školením, aby mal vždy najnovšie technické informácie. Tým je zaistené, že je vždy plne oboznámený s tým, ako systém funguje a ako používať najnovšie skúšobné zariadenia Bosch. Po oprave alebo kontrole v jednom z našich autoservisov môžete očakávať ekonomickú, živú a bezproblémovú prevádzka.

Bosch eXchange – výmenné rady pre diesel

Sortiment Bosch eXchange obsahuje najdôležitejšie diely pre opravy všetkých bežných modelov so vznetovými motormi podľa ich „aktuálnej hodnoty“. Portfólio eXchange od spoločnosti Bosch obsahuje tak výmenu dielov pre moderné systémy Common rail, ako aj pre staršie dieselové vozidlá, preto predstavuje alternatívu nových komponentov za rozumnú cenu. A tieto položky samozrejme spĺňajú rovnaké normy vysokej kvality ako nové produkty. Výhoda: Bosch ponúka rovnaké záruky pre všetky komponenty.

Naši experti odporúčajú

Nechajte v pravidelných intervaloch vykonávať kontrolu vznetového motora vášho vozidla. To zahŕňa čistenie systému a výmenu palivového filtra, ktoré napomáhajú vylúčiť alebo preventívne obmedziť usádzanie sadzí a zalepenia vstrekovačov usadeninami. Môžete ťažiť z: Oveľa menej dymu a sadzí, zníženej hlučnosti, nižšej spotreby paliva a optimálnych studených štartov.

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.